[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]
Statystyki gospodarzy:
Statystyki gości:
Podsumowanie meczu:
Mecz bez historii. Real jedynie się bronił czekając na kontry, a osamotniony Pato nie mógł sobie poradzić z 5 obrońcami przeciwnika.

Jednak po tzw. akcji z niczego po rzucie z autu do Kaki, Brazylijczyk skręcił Zambrottę po czym dośrodkował do Benzemy, a on z głowy strzelił bramkę.

Zawodnik meczu:
Benzema - zdobył gola dającego 3 punkty.

Bardzo ciekawy mecz.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Dużo akcji z obu stron, lecz to Valencia potrafiła je wykorzystać. W 41 minucie koszmarny błąd popełnił Reina wybijając piłkę wprost na Villę, który minął go i strzelił gola.

Druga połowa zdecydowanie należała do gospodarzy. W 59 minucie po rajdzie i wrzutce Walcotta, bramkę z główki zdobył Maxi Rodriguez. 4 minuty później Gerrard wrzucił piłkę z rzutu wolnego do Babela, a ten popisał się świetną bramką z główki. Po tym golu nic specjalnego się nie działo aż do 84 minuty, gdy po wyśmienitej wrzutce Chamakha, bramkę głową strzelił wbiegający w pole karne Villa. Mimo iż zostało bardzo mało czasu do końca spotkania, Liverpool się nie poddawał. I to się opłaciło. W doliczonym czasie gry rozpaczliwy rajd wykonał Walcott, zdołał dośrodkować piłkę w pole karne lecz Fernandes wybił piłkę. Na nieszczęście Valencii piłka trafiła wprost pod nogi Aquilaniego, ten oddał świetny strzał w róg bramki, Cesar był bez szans.

Jeden z lepszych meczów Ligi.

Aquilani
- dzięki niemu Liverpool zdobył 3 punkty w tym meczu

GOL 1:
[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

Statystyki:
Barcelona w końcu pokazała się z dobrej strony. Kontrolowała sytuację na boisku od początku do końca nie dając doprowadzić do strzału graczom Interu.

Bramka padła w drugiej połowie gdy błąd popełnił Julio Cesar który nie złapał lecącej piłki do Zlatana. On oddał strzał jednak trafił w Maicona. Na szczęście dla Dumy Katalonii do piłki dopadł Andres iniesta i strzelił gola do pustej bramki. Gospodarze utrzymali ten wynik i moga się cieszyć z pierwszych trzech punktów w sezonie.

Zlatan Ibrahimović - to on najbardziej atakował. Dzięki jego instynktowi doszedł do piłki po której padła bramka.

Strzelcy:

Mecz rozstrzygnięty w pierwszej połowie.

Pierwsza część spotkania to przewaga Bayernu lecz Arsenal też przeprowadził sporo akcji. Już w 9 minucie worek z bramkami rozwiązał Gomez, który popisał się świetnym rajdem w środku boiska i gdy był już sam na sam nie zawiódł i strzelił bramkę od słupka. Na odpowiedź Arsenalu czekaliśmy do 27 minuty gdy Clichy świetnie wrzucił do wbiegającego Vermaelena, który strzelił gola czubkami palców. Trzynaście minut później w przepięknym stylu Robben odebrał piłkę dla Gallasa, następnie podał piłkę do Ribery'ego, który dopełnił formalności. Parę minut później pięknym rajdem popisał się Robben, podał on piłkę dla Gomeza który z 16 metrów strzelił w róg bramki nie dając szans Cechowi, ustalił w ten sposób wynik tego spotkania.

Druga połowa to kilka akcji obu drużyn lecz żadna nie była na tyle groźna by warto było ją opisywać.