Statystyki gości:
Podsumowanie meczu:
Jedna drużyna chciała zemsty, druga chciała za wszelką cenę do tego nie dopuścić. Swój plan spełniła ta pierwsza.

Inter na pewno zaskoczył taktyką przez co mecz powiódł się po ich myśli.

Pierwszy cios padł już w 11 minucie gdy Eto dograł piłkę do Milito, a on z 6 metra potężnym strzałem nie dał żadnych szans Casillasowi.

No i w 40 minucie byliśmy świadkami najpiękniejszej bramki w historii ligi.
Ponownie piłkę zagrywał Eto. Ponownie urwał się Milito jednak tym razem nie potężnie a prześlicznie piętką zaskoczył Casillasa który nawet nie wiedział co dzieje się z piłką bo ujrzał ją dopiero w bramce.

Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Do odrabiania strat Real ruszył w 54 minucie gdy po dośrodkowaniu Quaresmy z główki strzelił Benzema.

To jeszcze bardziej rozwścieczyło Inter. W 83 minucie Kameruńczyk wbił gwóźdź do trumny Realu. Wykonał rajd i z boku boiska zmieścił piłkę tuż przy słupku.

Ciekawy mecz.

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do podopiecznych Emery'ego. Sporo ataków i strzałów lecz żaden nie zagroził w jakikolwiek sposób Cechowi. Arsenal prócz jednego strzału i max trzech akcji nic nie zdziałał.

Druga połowa to od razu ataki Arsenalu. W 50 minucie z rzutu wolnego w pole karne wrzucił Fabregas gdzie zrobiło się zamieszanie i ostatecznie piłka wpadła pod nogi Eduardo, który oddał strzał, Cesar 'wypluł' piłkę i na nieszczęście Valencii tuż przy bramkarzu stał Nasri, który strzelił bramkę. Od 57 minuty po czerwonej kartce Sagny, Arsenal grał w dziesiątkę, mimo to Valencia nie potrafiła zdobyć wyrównującego gola. Kilka akcji przeprowadzili również gospodarze, lecz nie zdołali podwyższyć wyniku.

Moim zdaniem Valencia zasłużyła przynajmniej na remis.

Vermaelen
- gdyby nie on to z pewnością Arsenal nie wygrałby tego meczu

GOL 1:0
[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

+ LEKKA KONTUZJA CLICHY'ego, PAUZUJE W 11 KOLEJCE

Ostatnio zmieniony przez bojsik2 dnia Nie 0:56, 21 Mar 2010, w całości zmieniany 1 raz
Emery

Posty: 188

PostWysłany: Nie 14:19, 21 Mar 2010

Bayern Monachium 1-1 FC Liverpool

Strzelcy:
Kartki:
Pierwsza bramka padła po błędzie obrony Bawarczyków. Piłkę stracił Babel jednak nie było nikogo żeby wybił tą piłkę. Dopadł do niej Gerrard i uderzył tuż przy słupku bramki Adlera.

Druga bramka padła w drugiej połowie. Na skrzydle dwoma zawodnikami zakręcił Schweinsteiger zdołał dośrodkować na głowę Gomeza, a on dokonał formalności pokonując bezradnego Reinę.

Steven Gerrard - zdobył bramkę, przerywał ataki Bawarczyków i dobrze rozgrywał gałę.

GOL 0-1

GOL 1-1
[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

AC Milan 2-0 FC Barcelona

Strzelcy:
Kartki:
Pokaz umiejętności jednego bohatra. Alexandre Pato tak to właśnie on doprowadzał do frustracji trenera,zawodników i kibiców Blaugrany. Popisywał się techniką szybkością i skutecznością.

Pierwszy cios mógł zadać już na początku meczu lecz jego strzał trafił w słupek, a dobić nie potrafił Mancini.

Później po błędzie Puyola, sytuację sam na sam miał Clarence Seedorf jednak jego strzał poszedł obok słupka.

W 30 minucie padła pierwsza bramka. Fantastycznym rajdem przez pół boiska popisał się Pato na koniec wykańczając akcję celnym strzałem.

Druga bramka padła w 61 minucie. Po rzucie roznym wykonywanym przez Barcelonę, piłkę przejął Milan. Boriello dograł piłkę a szybkościowy pojedynek między Pato, a Keitą był z góry przesądzony. Pato na koniec akcji położył Valdesa i strzelił sobie na pustą bramkę.

Alexandre Pato - wiadomo za co.

GOL 1-0

GOL 2-0

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PES MANAGER 2010 Strona Główna -> Wyniki / Wyniki Ligowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)