Statystyki gospodarzy:
Statystyki gości:
Podsumowanie meczu:
Mało ciekawe spotkanie z powodu bardzo małej ilości akcji podbramkowych.

Pierwsza bramka padła po idealnej wrzutce Walcotta, błędzie w kryciu Sagny i strzale z głowy Maxi Rodrigueza.

Gospodarze protestowali, że piłka nie przekroczyła całym obwodem linii bramkowej jednak z powtórki jednoznacznie wynika, że bramka została zdobyta prawidłowo.

Do końca połowy nie widzieliśmy już żadnych akcji ofensywnych.

Gospodarze zdobyli bramkę w 65 minucie meczu. Gdy idealnym strzałęm Van Persiego piłka od słupka toczyła się po linii jednak w końcowej fazie toru przekraczając tę linię.

Jednak gracze The Reds walczyli o korzystny rezultat i powiodło się to w 83 minucie. Po rajdzie i strzale Babela piłka odbiła się od kolana Cecha i niekryty Steve G strzelił gola dającego 3 punkty graczom Torresa.

Zawodnik meczu:
Theo Walcott - świetnie sobie radził na skrzydle często dośrodkowywał no i musiał przy tym ogrywać zawodnika rundy Gaela Clichyego.

Crtisitano Ronaldo - pauzuje w IX i X kolejce
Na starcie ligi był by to mecz jak równy z równym.

Jednak po pierwszej rundzie to mecz mistrzów z outsiderami.

Gracze z Madrytu pierwszy i ostatni cios w tym meczu zadali w 5 minucie gdy po nieudanej kiwce CR9 piłka niefortunnie wpadła pod nogi Xabiego a on technicznym strzałem pokonał Valdesa.

38 minuta była dramatyczna dla kibiców Blancos. Kapitanowi Barcy Carlesowi Puyolowi puściły nerwy i w brutalny sposób potraktował Cristiano Ronaldo przez co Portugalczyk musiał opuścić boisko doznając przy tym jakiejś kontuzji.

W drugiej połowie Barcelona się ożywiła. Miała 3 stuprocentowe sytuacje bramkowe jednak Ibrahimovic to nie Eto i on nie potrafi wykorzystywać sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Jednak wynik do końca meczu nie uległ zmianie.

Zawodnik Meczu:
Gonzalo Higuain - El Pipita zdobył najlepszą notę 8.0, ponieważ po jego wejściu Real utrzymywał piłkę z przodu boiska, El Pipita często prowokował faule na sobie i był znacznym kontrastem dla niewidocznego w pierwszej polowie Karima Benzemy.

Bohaterowie Gran Derby na Santiago Bernabeu

GOL 1-0
[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

Przepraszam za brak screena ze statystykami do przerwy, ale robiłem zmiany w Realu i zapomniałem zrobić.

bojsik2

Posty: 76

PostWysłany: Sob 14:47, 20 Mar 2010

Valencia CF 3:1 Bayern Monachium

Strzelcy:

Mecz jednego aktora.

Pierwsza połowa była wyrównana. Pierwsza bramka wpadła już w 12 minucie po wrzutce Pablo, świetnym strzałem głową popisał się Villa. Kibice Bayernu nie musieli długo czekać na wyrównanie. W 27 minucie po zamieszaniu w polu karnym, bramkę z dobitki zdobył Robben. Do końca połowy było jeszcze parę ataków z obu stron lecz żaden nie zakończył się bramką.

Druga połowa zaczęła się od dwóch groźnych ataków Bayernu, lecz piłkarze Juniora nie potrafili pokonać Cesara. W 62 minucie przepięknym rajdem popisał się Villa. Jednym zwodem ośmieszył dwóch obrońców Bayernu, dzięki czemu był sam na sam z Adlerem i El Guaje nie zwykł marnować takich sytuacji także w tym przypadku. Trzy minuty po tym golu, po faulu na Fernandesie, bramkę z wolnego od słupka strzelił niezawodny w tym meczu Villa, czym ustalił wynik meczu. Przez resztę spotkania Valencia kontrolowała to co się działo na boisku i tym sposobem zrewanżowali się za porażkę na Allianz Arena.

David Villa
- strzelił Hat-Tricka

GOL 1:

GOL 2:

GOL 3:
[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

GOL 4:

Ostatnio zmieniony przez bojsik2 dnia Sob 14:48, 20 Mar 2010, w całości zmieniany 1 raz

Mecz bardzo ciekawy.

Pierwsza połowa to miażdżąca przewaga AC Milanu. Bardzo dużo atakowali, strzelali lecz nie potrafili znaleźć sposobu na Cesara.

Druga połowa to przebudzenie Interu. W 53 minucie świetnym podaniem, do Cassano między dwóch obrońców Milanu, popisał się Eto'o. Antonio nie zmarnował okazji i strzelił gola. Reszta spotkania to sporo ataków Interu i parę akcji Milanu, lecz wynik się nie zmienił. AC Milan zasłużył przynajmniej na remis.

Cassano
- strzelił jedyną bramkę w meczu

GOL 1:

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PES MANAGER 2010 Strona Główna -> Wyniki / Wyniki Ligowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)