[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

Statystyki gospodarzy:

Statystyki gości:

Podsumowanie meczu:

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i bardzo ciekawa, mimo iż nie zobaczyliśmy żadnego gola. Sporo ataków zarówno gospodarzy jak i gości. Jednak żadna z drużyn nie potrafiła wykorzystać swoich sytuacji.

Druga połowa to miażdżąca przewaga Manchesteru. Arsenal nie istniał w tej części spotkania. Potrafili zatrzymać przeciwnika jedynie faulami. Mimo iż drużyna z Old Trafford dominowała, to nie potrafiła postawić kropki nad i, i ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem 0:0.

Gospodarze zasłużyli na zwycięstwo w tym meczu.

Zawodnik meczu:
Macheda
- świetny mecz w wykonaniu tego zawodnika. Dużo biegał i sprawiał niemałe zagrożenie obrońcom Arsenalu.

Emery

Posty: 188

PostWysłany: Pon 18:58, 12 Kwi 2010

Bayern Monachium 1-1 Real Madryt

Strzelcy:
Bardzo wyrównany mecz z małą przewaga na korzyść Realu Madryt.

W pierwszej połowie nie było jakichkolwiek bardziej groźnych okazji do zdobycia gola. Dopiero po przerwie gra się ożywiła.

Gola pierwsi strzelili gospodarze. Przy linii Gomez zakręcił Pepe i dośrodkował do Olića. Chorwat szybkim strzałem pokonał bezbronnego Casillasa.

Kilkanaście minut później goście odpowiedzieli golem Kaki któy wykorzystał idealną piłkę Xabiego Alonso z rzutu rożnego.

Później jeszcze kilka akcji mieli Królewscy jednak strzały Kaki i Aguero nie trafiały do siatki Adlera.

Xabi Alonso - Idealna asysta, świetne rozgrywanie piłki i przerywanie ataków przeciwnika.

Strzelcy:

Przez 20 minut pierwszej połowy Milan atakował tak, że Inter nie potrafił się wydostać spod własnej połowy boiska, lecz praktycznie żadna akcja 'gospodarzy' nie zakończyła się strzałem na bramkę. Od 20 minuty mecz diametralnie się zmienił i to Inter zaczął tak ostro atakować, że gdyby nie Van Der Sar, to pewnie Milan przegrywałby już w tym meczu. Pierwsza część spotkania zakończyła się remisem 0:0.

W drugiej połowie znów nastąpiła zmiana i to Milan atakował, o wiele groźniej niż w pierwszej części spotkania. Inter też miał kilka dobrych sytuacji na strzelenie gola, lecz ich nie wykorzystał. W 82 minucie rzut wolny wykonywał Ronaldinho, piłka odbiła się od stojącego w 'murku' Cole'a i trafiła pod nogi Villi, ten podaje do niekrytego Gattuso, który nie zawodzi i strzela gola. Przez resztę spotkania nic wielkiego już się raczej nie wydarzyło, prócz strzału głową Drogby.

Gattuso
- strzelec jedynej bramki w tym meczu.

GOL 1:0
[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez bojsik2 dnia Pon 19:46, 12 Kwi 2010, w całości zmieniany 1 raz

Bardzo emocjonujące widowisko.

W pierwszej połowie dominował Liverpool stwarzając kilka okazji bramkowych oraz posiadając piłkę i przerywając w środku pola ataki Barcy.

W drugiej połowie ożywiła się Barcelona stwarzając okazje strzeleckie. Najgroźniejszą miał Iniesta strzałem głową jednak wybronił to Pepe Reina.

Pierwszy gol padł dopiero w 80 minucie gdy na boisko wszedł Ryan Babel.
Katalończycy zostawili mu do dyspozycji całe skrzydło on to wykorzystał i na koniec akcji idealnie dośrodkował do Theo Walcotta który z główki pokonał Boruca.

Wtedy gracze z Liverpoolu cofnęli się i to było efektem tragicznej w skutkach końcówce dla nich. Rajd chciał przeprowadzić Messi jednak został zatrzymany faulem.
Do wykonania stałego fragmentu przystąpił Xavi. Lekkim podcięciem dograł piłkę Maxwellowi , a ten pokonał Pepe Reinę.

Maxwell - Zdobywca bardzo ważnej bramki dla Barcelony.

GOL 0-1

GOL 1-1

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PES MANAGER 2010 Strona Główna -> Wyniki / Wyniki Ligowe: Sezon 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)