Oceny piłkarzy:
Statystyki gospodarzy:
Statystyki gości:
Podsumowanie meczu:
Mecz jednej akcji. Gerrard dograł do Walcotta on ograł obrońców Realu i wpakował do bramki Casillasa.

Real próbował odrobić jednak chyba Ronaldo nie wyzdrowiał dobrze po kontuzji.

Zawodnik meczu:
Reina - Uratował zespół od straty punktów zachowując czyste konto

Przykładowe screeny:

GOL 1-0
[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

Sorry za brak screenu z kilkoma ocenami, ale myślałem nad graczem meczu i przez to zapomniałem.

Bayern Monachium 2-0 Inter Mediolan

Strzelcy:
Kontuzje:
Pauzuje w XII i XIII kolejce
[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]
Jednostronne widowisko. Bayern kontrolował przebieg spotkania od początku do końca. Rene Adler mógł sobie się położyć i zrobić 2x45 minutowe drzemki bo żaden strzał Interu nie został oddany w światło bramki. Jedną "5" wybił by najwyżej Demichelis i po kłopocie.

pierwszy gol padł po dwójkowej akcji duetu Olić Gomez. seria krótkich podac i prostopadła piłka do Olića. On pognał pod bramkę Cesara jego strzał zostął sparowany w bok gdzie dobiegł Gomez i wpakował piłkę do pustej bramki.

Drugiego gola Bawarczycy strzelili po akcji z rzutu rożnego. Altintop podał do Mullera. on wyszedł za szesnastkę. Zakręcił Lucio i dośrodkował w pole karne. Tam był taki kocioł, że skorzystał z tego Gomez pakując piłkę do bramki.

Powtórka z rozrywki.

Pierwsza połowa to od razu akcja Milanu, a właściwie Pato, który popisał się świetnym rajdem i precyzyjnym strzałem w bramkę i mamy gola już w 3 minucie. Przez resztę połowy sporo atakowali gospodarze, lecz nie potrafili wykorzystać sytuacji. Milan miał trochę akcji, lecz mniej groźne od Valencii.

Druga połowa to miażdżąca przewaga Milanu. W 55 minucie przepięknie z zewnętrznej części stopy dośrodkował Pirlo do stojącego na szóstym metrze Pato, ten z główki trafia w słupek, piłka odbija się i wpada pod głowę Ronaldinho, który strzelił gola ze 'szczupaka'. Milan mimo przewagi dwóch bramek dalej atakował. Opłaciło się. W 75 minucie z rożnego wrzucał Pirlo, piłkę z pola karnego wybił Fabio, niestety (dla Valencii) wprost pod nogi Boriello, który mocno strzelił z woleja, przez nieporozumienie Dealberta z Barają do piłki doszedł Gattuso, który nie zawiódł i strzelił bramkę. Reszta spotkania to ciągłe akcje Milanu, lecz już nie tak groźne jak poprzednio. Dodam jeszcze że gospodarze nie oddali żadnego strzału w drugie części spotkania.

Gattuso - przez niego Valencia nie potrafiła się przedostać w pole karne przeciwnika i do tego strzelił gola.

GOL 1:0

GOL 2:0

GOL 3:0
[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

Emery

Posty: 188

PostWysłany: Wto 13:12, 23 Mar 2010

FC Barcelona 1-0 Arsenal Londyn

Strzelcy:
Kartki:
Bardzo wyrównane spotkanie. Jednak to Arsenal popełnił katastrofalny błąd. Fabregas podał do Ibrahimovica, a on wiedział już co z tym zrobić pokonując Cecha.

Ibrahimovic - Najaktywniejszy zawodnik Barce. Zdobył bramkę w tym spotkaniu.

GOL 1-0

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PES MANAGER 2010 Strona Główna -> Wyniki / Wyniki Ligowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)