Statystyki gości:
Podsumowanie meczu:
Barcelona zagrała bardzo dobre spotkanie jednak i tak nie zdobyła kompletu punktów.

Do ataku pierwsi ruszyli gracze Blaugrany. Jednak Henry nie trafił w bramkę.

Kubeł zimnej wody wylał na głowy z Katalonii Steven Gerrard któy zakończył akcję po pieknym kontrataku jego zespołu. Boruc nawet nie interweniował przy jego strzale.

W pierwszej połowie okazję na strzelenie gola miał jeszcze Xavi jednak jego strzał minął bramkę. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie na boisko wszedł Ibrahimović który zmienił słabego w tym meczu Bojana.

To ożywiło ataki Barcy. Jednak Brakowało im szczęścia lub miał jego dużo Pepe Reina.

Jednak tylko do 80 minuty. Barcelona przeprowadziła fantastyczny kontratak który musiał zakończyć się bramką.

Liverpool stracił piłkę po rzucie wolnym. Ibrahimović podał ją szybko do Iniesty. On na skrzydło do Titiego który miał wiele miejsca do nabrania szybkości. Gdy był już w pobliżu 16 metra bramki zakręcił Carragherem i podał do Ibry. On bez chwili namysłu piętą zagrał do Messiego a on dokonał już jedynie formalności.

Do końca meczu wynik pozostał bez zmian. Fatalną postawą pokazał się Liverpool który oddał zaledwie 1 celny strzał na bramkę Barcy.

Zawodnik meczu:
Ibrahimović - Wprowadził sporo świeżości do ataku Barcelony oraz finezyjnym zagraniem dograł piłkę do Messiego dzięki czemu padła bramka.

Przykładowe screeny:

GOL 0-1

Radość Liverpoolu

GOL 1-1
[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

Wynik meczu bardzo niesprawiedliwy.

Pierwsza połowa była wyrównana. Szybko zdobyta bramka Silvy w 8 minucie mocno zdenerwowała graczy Interu. Po tym golu zaczęli przeprowadzać groźne ataki lecz wszystkie kończyły się niepowodzeniem. Pod koniec pierwszej połowy bramkę 'do szatni' strzelił niezawodny Villa.

Druga połowa to miażdżąca przewaga Interu. Od samego początku atakowali. W 54 minucie ładnie dośrodkował Zanetti, piłkę głową uderzył Milito, Cesar 'wypluł piłkę' wprost pod nogi Lucio, który schylił się i strzelił gola głową. W całej drugiej części spotkania Valencia przeprowadziła max 3 ataki. Inter próbował zdobyć gola na remis lecz im bliżej było końca spotkania tym grali chaotyczniej i nie zdołali strzelić bramki. Zabrakło koncentracji.

Pablo - zaliczył 2 asysty

Lekka kontuzja Modricia, nie zagra w VI kolejce.

Kartka dla Villi za symulowanie

GOL 1:

GOL 2:

GOL 3:

Ostatnio zmieniony przez bojsik2 dnia Sob 17:21, 13 Mar 2010, w całości zmieniany 2 razy
Emery

Posty: 188

PostWysłany: Sob 17:18, 13 Mar 2010

Arsenal Londyn 1-2 Real Madryt

Strzelcy:
Kartki:
Rozczarowujący mecz za sprawą fatalnej postawy gospodarzy. Jeden strzał w całym meczu? Trochę za mało moim zdaniem. Jednak jeżeli chodzi o skuteczność to perfekcyjna bo zakończyła się ta akcja bramką.

Jednak można ich usprawiedliwić świetną grą defensywnych pomocników Realu którzy przechwytywali większość piłek w środku pola.

Pierwsza bramka padła w 27 minucie. Gdy przy fatalnej postawie obrony Kanonierów Cristiano Ronaldo wszedł z piłką w ich 16 i lekko podciął piłkę nad bezradnym Cechem.

Pomimo dalszych ataków Realu wynik do przerwy się nie zmienił.

Na samym początku drugiej połowy Real zdobywa drugiego gola. Gdy po dośrodkowaniu Kaki niepilnowany Benzema świetnia zakańcza akcję strzałem z główki.

Po stracie tego gola Arsenal nadal nie potrafił rzucić się do ataku. Bramkę kontaktową strzelili dopiero w 81 minucie po błędzie w kryciu Marcelo. Do piłki podanej przez Rosickiego doszedł Arszawin i strzałem z woleja zakończył całą akcję. Na odrobienie było już za późno i Blancos zdobywają kolejne 3 punkty wracając przy tym na fotel lidera.

Lass Diarra - Świetnie grał w destrukcji przez co blokował wszelkie ataki graczy Arsenalu.

Kartki:

Pewne zwycięstwo Bayernu. Szybko strzelona bramka Gomeza w 6 minucie bo odbiciu piłki od Ivanovicia, praktycznie ustawiła mecz. Gracze Juniora kontrolowali grę przez resztę spotkania. Milan podobnie jak w meczu z Manchesterem nie próbował nawet nawiązywać kontaktu z drużyną z Niemiec. Parę strzałów (większość niecelnych) nie zagrażały w żaden sposób bramkarzowi Bayernu. W doliczonym czasie gry Schweinsteiger podał do niekrytego Ribery'ego, który strzelił bramkę na 2:0. Zasłużone zwycięstwo gospodarzy.

Ribery - dużo biegał, przeprowadzał ataki i zdołał w końcówce meczu zdobyć bramkę

GOL 1:

GOL 2:

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PES MANAGER 2010 Strona Główna -> Wyniki / Wyniki Ligowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)