Oceny Piłkarzy:

Statystyki gospodarzy:

Statystyki gości:

Podsumowanie meczu:
Przed tym meczem oczekiwano wielkiego spektaklu. Napewno kto tak myślał trafił w dziesiątkę. Wiele akcji ofensywnych z obydwu stron. Wiele dramaturgii. Każdy błąd bezlitośnie wykorzystywał przeciwnik. Po tym krótkim wstępie nie pozostaje mi nic innego jak omówienie tego spotkania.

Przez pierwsze minuty swój styl gry chciał narzucić Real i zamknąć Milan na ich własnej połowie. Wychodziło im to lecz świetnie radziła sobie obrona Rossoneri. I tak po głupiej stracie Ronaldo, piłke na skrzydło dostał Pato. Bez problemu przebiegł całe boisko, dograł piłkę do Ronaldinho, a on dopełnił formalności i mógł na chwile uciszyć trybuny na Bernabeu. Real starał się odrobić straty lecz do przerwy im się ta sztuka nie powiodła.
W drugiej połowie Real nadal nacierał i to się opłaciło. Kaka pokazał próbkę swoich umiejętności zszedł na lewą stronę pola karnego i dośrodkował na głowę Benzemy, a dalej wiemy co musiało się stać. Dużo winy przy stracie tego gola możemy przypisać Ivanovicowi który nie upilnował Francuza. Na szkoleniowca Mańka spłynie napewno fala krytyki, że na tej pozycji nie wystąpił Thiago Silva. Refleksem nie popisał się także Edwin Van Der Saar któremu piłka poszła tuż przy ręce. To był kulminacyjny moment meczu. Milan nie przyjechał do Madrytu po remis. Chcieli wygrać to spotkanie. Stworzyli sporo dogodnych okazji strzeleckich jednak Casillas ratował drużynę Bojsika. I po jednym z rzutów rożnych Real przeprowadził zabójczy kontratak. Benzema-Higuain-Kaka-Benzema-Gol. Ktoś by mógł pomyśleć, że drużynie z Mediolanu zostały podcięte skrzydła. Nic bardziej mylnego. To jeszcze bardziej ich rozwścieczyło. Ponownie zaczeła się kanonada na bramkę Casillasa. Podczas jednej z akcji Metzelder brutalnie sfaulował Seedorfa i mieliśmy rzut wolny blisko bramki drużyny Blancos. To była pozycja idealna dla Ronaldinho. Po jego strzale piłka trafiła w poprzeczkę i została na linii a Pepe z główki wbił ją do bramki. Po tej bramce widzieliśmy tylko ataki rozpaczy graczy Realu nie mogące zaszkodzić bramce Edwina. Gdy już czekano na gwizdek Milan mógł wywieźć 3 punkty. Przeprowadzili bajeczną akcję. Ambrosini podał piłkę do Huntalaara(który zmienił koszmarnie grającego Boriello) on finezyjnie piętą do Ronaldinho. Brazylijczyk w dziecinny sposób ograł Pepe, oddał strzał na bramkę Casillasa on przed siebie pod nogi Huntelaara, a on dopełnił formalności pakując piłkę do siatki. Jednak przy strzale R80 stał na pozycji spalonej i mimo protestów Milanu wynik końcowy pozostał bez zmian. Oby więcej takich meczy.

Zawodnik meczu - Ronaldinho - bardzo trudna decyzja. Równie dobrze mógłby nim zostać Kaka, Benzema lub Pato. Swój wybór kierunkowałem tym, że Ronaldinho uratował Milan biorąc czynny udział przy obydwu bramkach(hmmm jak wyżej wymienieni), oraz tym, że był widoczny w każdej akcji ofensywnej swojej drużyny.

Przykładowe screeny:
Wejście na Bernabeu

Strzał Kaki minimalnie obok słupka.

GOL 0-1

Radość Ronaldinho

Akcja przy rzucie wolnym Realu. Ronaldo miękkie dośrodkowanie do Benzemy. On strzela Van der Saar pod nogi Ramosa on dobija jednak pewnie broni Edwin

GOL 1-1

Potężne uderzenie Seedorfa broni Casillas

Podobna sytuacja tylko, że tym razem uderzał Ronaldinho

GOL 2-1

Piękna akcja. Pato zaczyna rajd od połowy boiska. Bez problemu ogrywa Marcelo, wrzuca do Huntera który uderza jednak jego strzał wybrania Casillas.

Pierwsza żółta kartka w lidze plus zapowiedź bramki dla Milanu

GOL 2-2

Rozpacz graczy Bojsika

[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

Oceny piłkarzy:

Spotkanie rozczarowało bo oczekiwano wyrównanej gry, jednak Barcelona nie sprostała wyzwaniu i była cieniem Interu.

W pierwszej połowie Barcelona nie istniała oddając jeden niecelny strzał. Inter nacierał i to poskutkowało bramką w doliczonym czasie pierwszej połowy.

W drugiej połowie Barcelona ruszyła do ataku jednak bezskutecznie. Pod koniec meczu popisową akcję pokazał Inter Mediolan. Seria krótkich podań i wykończenie Milito dały drugiego gola dla Nerrazurich.

Fatalnie w tym meczu zagrała linia obrony Barcelony dając zbyt wiele swobody napastnikom z Mediolanu.

Zawodnik meczu - Diego Milito - Bez dwóch zdań bohater Interu. Dwa razy pokonał Boruca dzięki czemu dogonił Benzemę w rywalizacji o koronę króla strzelców.

Jedyny strzał Barcelony w pierwszej połowie. Dośrodkowanie Alvesa do Keity. On strzela jednak w boczną siatkę. Z politowaniem na ten strzał spojrzał Julio Cesar.

Podanie Modrica do Milito, on uderza jednak broni Boruc.

GOL 1-0

Radość Milito

Szybka kontra Interu. Rajd Milito,podanie do Pandeva on biegnie pod bramke jednak jego strzał mija bramkę.

Drobny uraz. Jedynie mecz absencji.

Jednostronne widowisko. Bayern Monachium nawet nie nawiązał walki z Arsenalem Londyn.

Pierwszego gola Kanonierzy zdobyli gola po akcji duetu Van Persie - Rosicky. Robin zszedł na lewe skrzydło dośrodkował do Rosickiego on uderzeniem z pierwszej piłki pokonał Adlera.

Drugiego gola gracze Bartkaprz strzelili z rzutu wolnego po faulu na van Persim(który jak się okazało był skutkiem kontuzji.) Poszkodowany dośrodkował do Arshavina który pięknym uderzeniem z woleja pokonał bezradnego Niemca.

W drugiej połowie nie zdarzyło się nic godnego odnotowania.

Zawodnik meczu - Robin van Persie - był współautorem dwóch bramek swojego zespołu znacząco przyczyniając się do zwycięstwa jego zespołu.

Tunel Emirates

GOL 1-0

Celebracja Rosickiego

Strzał Teveza paruje Adler, do piłki dochodzi Van Persie, strzela lecz ponownie zespół z Bawarii ratuje Adler.

GOL 2-0

Radość Arsenalu

Ciekawa akcja Bayernu. Robben mija z łatwością Clichego, podaje do Riberego. On strzela na bramkę jednak broni Cech, do piłki dochodzi jeszcze Gomez, ale tylko w boczną siatkę.

bojsik2

Posty: 76

PostWysłany: Pon 18:45, 08 Mar 2010

VALENCIA CF 1:0 FC LIVERPOOL

Strzelcy:

Kartki:

Pierwsza połowa była wyrównana z lekką przewagą Valenci. Atakowały obie drużyny lecz to Valencia zdobyła bramkę. Rajd Silvy, podanie do Villi, strzał El Guaje w Carraghera, piłka prócz obrońcy Liverpoolu została jeszcze odbita od Fernandesa i trafiła pod nogi Chamakha, który dopełnił formalności.
Druga połowa to zdecydowana przewaga Liverpoolu. Drużyna z Anfield atakowała co rusz bramkę Valenci, lecz Moya spisywał się znakomicie. Niestety The Reds nie potrafili znaleźć sposobu na zdobycie gola i wynik 1:0 utrzymał się do końca. FC Liverpool zasłużył co najmniej na remis.

Zawodnik meczu:
Moya - Gdyby nie jego interwencje w drugiej połowie to Valencia na 100% nie wygrałaby tego meczu.

Wejście.

GOL NA 1:0
Strzał Villi, po którym piłka odbija się od Carraghera, potem od Fernandesa i trafia pod nogi Chamakha.
Gol Chamakha.
Radość Chamakha po zdobyciu gola.
_________________________________________________________________________________________________

Pewna interwencja Moyi.

Przeprosiny Gerrarda po faulu na Villi.

PS. Przepraszam za niektóre ucięte screeny.

Ostatnio zmieniony przez bojsik2 dnia Pon 18:47, 08 Mar 2010, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PES MANAGER 2010 Strona Główna -> Wyniki / Wyniki Ligowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)